Fobos - Fotoğraf Grafik Stüdyosu

ÜRÜN ÇEKİMLERİ

Ürün fotoğrafçılığı konusunda verdiği kaliteli hizmet ile ürün tanıtımı yapacak firmaların ilk tercihi olacak Fobos Stüdyo firmanın ihtiyacına ve ürünün özelliklerine göre stüdyo ortamında, açık alanda ya da firmanın showroom alanında çekimler yaparak istenilen ürün fotoğraflarını, reklam ve tanıtım mecraları için hazır hale getirmektedir. Çekilen fotoğraflar arasından en şık ve kullanışlı olanlar, markanın isteği doğrultusunda seçilerek profesyonel fotoğraf işleme programları ile düzenlenmekte ve albenisi olan ürün fotoğrafları markaların beğenisine sunulmaktadır. Ürün çekimi örneklerimizi aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Still Life Konsept Çekimleri

Still life çekimi, diğer türlere göre daha dikkatli olmayı gerektirir. Ürünün üzerindeki en küçük bir detay ya da leke tüm kareyi mahvedebilir. Bu nedenle, profesyonel fotoğraf çekimi yapmalısınız. Başarılı profesyonel fotoğraf çekimlerinde ise tüketici üzerindeki oluşturulan olumlu algı artırılır. Still life fotoğraf çalışmalarının sonucunda görselleri kataloglarda, web sitelerinde, kurumsal çekim kimlik çalışmalarında ve afişlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Still life çekimi örneklerimizi aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ürün Fotoğrafı Çekim Fiyatları

Kendi İş Yerinizde 10 Parçaya Kadar Çekim

300 ₺

Teklif Al
1-25 Parça / Ürün (Birim Fiyat)

20 ₺

Teklif Al
25-50 Parça / Ürün (Birim Fiyat)

17,50 ₺

Teklif Al
50-75 Parça / Ürün (Birim Fiyat)

15 ₺

Teklif Al
75-100 Parça / Ürün (Birim Fiyat)

12,50 ₺

Teklif Al
100 Parça / Ürün ve Üzeri

10 ₺

Teklif Al
Ürün Fotoğraflarınız; Çekimlerin bitiminde DVD içerisinde, yada WeTransfer ile internet üzerinden TIFF, Raw Jpeg formatlarında ve dekupajı yapılmış olarak teslim edilir. Dekupaj düz forma sahip ürünler için geçerlidir. Detaylı dekupaj gerektiren ürünler için ve aynalı, nikelajlı, yansıma yapan ürünler için fiyat farkı talep edilebilir.

Ürün Çekimlerimiz

Tekstil ürünleri çekimi

Tekstil ürünleri çekimi

Takı Çekimleri

Takı Çekimleri

Mücevher Çekimleri

Mücevher Çekimleri

İLETİŞİM

Fobos Grafik Stüdyo

Denizköşkler Mah. Şen sok. No: 2A, Avcılar, İSTANBUL / TÜRKİYE

+90 212 4213294

+90 537 9735492

Whatsapp Hattı

info@fobosgrafik.com

www.fobosgrafik.com